Trainers/Begeleiders teams

Team Naam Functie telefoon Mailadres 
WMC 1 Klaas Mooij Hoofdtrainer/coach 06 - 50605516 klaas.mooij@quicknet.nl
WMC 1 Vacature  Assistent trainer    
WMC 1 Martijn Veldboer Keeperstrainer   martijn_veldboer@hotmail.com 
WMC 1 Vacature Assistent scheidsrechter    
WMC 1 Bart Glas Verzorger    
WMC 1 De Praktijk Fysiotherapeut 06 - 40999625 hallo@welkomindepraktijk.nl 
WMC 2 Robin Klos Trainer/coach    
WMC 3 Menno Bekker Trainer/coach 06 - 30532223 jesuismenno@hotmail.com
VR1 Maurice Rood Trainer/coach 06 - 25257006 info@denhelder-maastrichtloop.nl
VR1 Menno Bekker Trainer/coach 06 - 30532223 jesuismenno@hotmail.com
G Marco Vleerlaag Coördinator G-voetbal / Keepertrainer G-teams 06 - 83026257 mavleerlaag@hotmail.com 
G Paul Oversteegen Advisering G-voetbal    
G1 Rico Vleerlaag Trainer/coach 06 - 23620705 sleepadayandliveanight@hotmail.nl 
G1 Rick van den Brink Trainer/coach  06 - 24257590 rick.vd.brink@hotmail.com 
G2 Daniel Koenis Trainer/Coach  06 - 81424886 daantje_2010@hotmail.com 
G2 Wendy Hopman-Hegeman Trainer/Coach 06 - 52299715 whegeman@telfort.nl
G3        
HE 35+ 1 Hoang Nguyen Contactpersoon  06 - 50478793 hoang@ziggo.nl 
VR 30+ 1 Dennis van Leenen Trainer/coach   dennisvanleenen@hotmail.com
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!