Toernooien

WMC toernooien
sv WMC organiseert jaarlijks de volgende toernooien:

Paastoernooi jeugdteams                11 april 2020                        Voor meer info: klik hier
G-toernooi voor alle G-teams          21 mei 2020                          Voor meer info: klik hier
6 tegen 6 toernooi                           31 mei 2020                          Voor meer info: klik hier
Lagere senioren toernooi                                                               Voor meer info: klik hier

Voor informatie of aanmeldingen mailt u naar toernooi@sv-wmc.nl of voor het 6 tegen 6 toernooi: 6tegen6@sv-wmc.nl.

Uittoernooien
De teams van WMC bezoeken elk jaar tenminste één uittoernooi.
Aanmeldingen hiervoor lopen altijd via de toernooicommissie (toernooi@sv-wmc.nl).
De toernooicommissie verzorgt de communicatie tussen de andere verenigingen en onze begeleiders en draagt zorg voor vermelding op het wedstrijdprogramma. Zodra het programma van een toernooi wordt ontvangen stuurt de toernooicommissie deze door aan de begeleiders.

Wij hebben de volgende G-toernooi-uitnodigingen ontvangen (voor meer info over het toernooi even klikken op de naam):
21 mei WMC G-toernooi
01 juni HCSV Zwaluwen’30
06 juni SEP Delft G-voetbal staat op tegen kanker
07 juni Dindua Enkhuizen Leo Zwaan Memorial

Wij hebben de volgende jeugdtoernooi-uitnodigingen ontvangen (voor meer info over het toernooi zie de links onderaan deze pagina):

21 mei Nieuwe Niedorp Century Cup t/m JO11
21 mei FC Uitgeest JO8 t/m JO15
21 mei Monnickendam JO8 t/m JO12
21 mei avond VVC Nieuw-Vennep MO17
22 mei Nieuwe Niedorp Century Cup JO13 t/m JO15
22 mei RCZ Zaandam MO17 (met feestavond)
23 mei RCZ Zaandam JO13 t/m JO15
24 mei RCZ Zaandam JO8 t/m JO12
29 mei Alliance '22 Haarlem JO12/JO15
30 mei Hercules Zaandam MO17
30 mei HCSC Den Helder JO8 t/m JO12
30 mei Alliance '22 Haarlem JO8/ JO9/ JO10/ JO11/ JO12
30 mei KGB Bovenkarspel JO8/ JO9/ JO10/ JO11/ JO12
31 mei KGB Bovenkarspel JO13 en JO14
31 mei Monnickendam JO13 en JO15
01 juni KGB Bovenkarspel JO15
06 juni HSV Heiloo MO17
06 juni SV Ilpendam JO8/JO9/JO10
06 juni De Wherevogels Purmerend  JO15
06 juni HCSC Den Helder JO13
06 juni VVC Nieuw-Vennep JO8/JO9/JO15
06 juni Westzaan JO9 t/m JO15
07 juni Zaanlandia Zaandam JO8/JO9/JO11
07 juni VVC Nieuw-Vennep JO11/JO12JO13/JO14
07 juni Westzaan MO17
12 juni RK EDO Avenhorn (vrijdagavond) MO17
13 juni CSV Jong Holland Alkmaar JO8/JO9/JO11/JO13/JO15/MO17
13 juni DTS Oudkarspel JO8 t/m JO15
13 juni De Wherevogels Purmerend JO8/JO9/JO10
13 juni LSVV Zuid-Scharwoude JO8/JO(/JO10
13 juni HCSC Den Helder JO15
13 juni Always Forward Hoorn JO8/JO9/JO11/JO12
13 juni HSV Sport 1889 Zwaag JO8/ JO9/ JO10/ JO11/ JO12
13 juni De Blokkers Blokker MO17
13 juni Vitesse '22 Castricum JO12 t/m JO15
13 juni Sporting Andijk JO8/JO10/JO11/JO13
13 juni RK EDO Avenhorn JO8 t/m JO15
13 juni TABA Amsterdam JO8 t/m JO11
13 en 14 juni Reiger Boys JO8 t/m JO15
14 juni TABA Amsterdam JO12 t/m JO15
14 juni SSV Stompetoren JO8 t/m JO15
14 juni Vitesse '22 Castricum JO8 t/m JO11 en MO17
14 juni De Wherevogels Purmerend JO11/JO13
14 juni LSVV Broek op Langedijk JO11/JO12/JO13
14 juni Always Forward Hoorn JO10/JO13
14 juni HSV Sport 1889 Zwaag JO15
14 juni RKAV Volendam MO15
20 juni CSV Jong Holland Alkmaar JO10/JO12/JO13
20 juni Always Forward Hoorn MO17
20 juni De Blokkers Blokker JO8 t/m JO11
20 juni FC Weesp JO8 t/m JO12
20 juni Sporting Andijk JO9/JO12/JO16
21 juni De Blokkers Blokker JO12 en JO13
25 en 26 juni Reiger Boys tweedaagstoernooi MO17

Alliance '22        Always Forward     De Blokkers     Dindua     DTS     Egmondia   sv Ilpendam    IVV Landsmeer  Hercules   HCSC   HSV Heiloo   HSV Sport 1889    CSV Jong Holland     KGB      Kika Alliance     LSVV       Monnickendam      Nieuwe Niedorp    NVC Naarden    Odin    Oosthuizen    Reiger Boys   Reiger Boys 2-daags MO17  RK EDO       RKAV Volendam    Sporting Andijk      Sporting Krommenie  SSV Stompetoren     AFC Taba   Texel '94    FC Uitgeest   Vitesse '22     VVC Nieuw-Vennep     FC Weesp     Westzaan    De Wherevogels     RCZ Zaandam     Zaanlandia   Zandvoort    ZOB  

Willen jullie een keer buiten Noord-Holland een toernooi spelen (en dus andere teams ontmoeten) dan zijn er de volgende mogelijkheden:
21 mei DVSP Pijnacker (ZH)  JO11 en JO15
23 en 24 mei Strijthagencup Schaesberg Limburg MO17
29 en 30 mei, 5, 6 en 12 juni Arnemuiden Zeeland Hart voor Erremuu-cup Alle leeftijdscategorieën (ook dames, 35+ en 45+)
29, 30 en 31 mei Grathem Ambrastoernooi lagere seniorentoernooi (min. 14 pers. , € 55 p.p. ontbijt, avondbuffet en twee overnachtingen in tent)
30, 31 mei, 1 juni en 6 en 7 juni Nijmegen
01 juni DVSP Pijnacker (ZH)  JO8/JO9/JO10 en MO17
06 juni NSC Nijkerk JO8 t/m JO15
06 juni Desto (Utrecht) Desto Diva's Cup
06 en 07 juni Wildervank (Gr) meerdaags toernooi  (deel 1 en deel 2)  JO15
06 en 07 juni RKVV Sportclub´25 (Bocholtz, Limburg) Grenslandentoernooi MO17
06 en 07 juni Leovardia (Leeuwarden, Friesland) MO17
13 juni Roda'46 (Leusden, Utrecht) Young Stars Toernooi JO t/m JO12
13 en 14 juni RKVV Sportclub´25 (Bocholtz, Limburg) 30ste Herman Stauvermann Toernooi JO06/07 t/m JO15 enMeiden MO11/MO13/MO15
13 juni Zeewolde (Flevoland) JO15
20 juni Zeewolde (Flevoland) JO9/JO11/JO12/MO17
20 juni Foreholte Voorhout (Zuid-Holland) MO17
20 Desto (Utrecht) JO8 t/m JO13 (let op: starttijden kunnen heel vroeg zijn!)
27 juni sv Utrecht JO8 t/m JO15

Buitenland toernooien:
http://www.dutchsoccertournaments.nl/

Niet alle toernooien worden bij ons gemeld. Op internet zijn enkele websites die ook toernooien vermelden. Eén hiervan is www.ikzoekeentoernooi.nl. Uiteraard verzorgd de toernooicommissie ook hier de aanmeldingen.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!