WMC speelt mistroostige wedstrijd gehuld in dikke mist

HEERHUGOWAARD – sv-WMC op de Vork moest afgelopen zondag haar meerdere erkennen in de eilanders van Texel ’94 door te verliezen met 0-5 in een wedstrijd die eigenlijk niet gespeeld had mogen worden.
Ondanks bijna niemand letterlijk een bal zag, werd er toch om 14.00 uur afgetrapt. De terug van een schorsing gekeerde Joshua Beuker en Tim Schuurmans stonden weer in de basis en ook Robin Zand was ondanks een lichte blessure weer aanwezig. Vrijwel meteen na de aftrap was duidelijk dat de heren van Texel ’94 stukken beter uit de startblokken waren gekomen. Het snelle combinatiespel van de uitploeg resulteerde tot ieders verbazing al binnen 2 minuten in de eerste treffer voor de Texelaars. Een afstandsschot, dat nauwelijks te zien was voor keeper Stef Kunst, eindigde achter hem in het net en bracht de stand op 0-1. Al na 10 minuten diende de volgende tegenvaller voor WMC zich al aan. De lichte blessure van Robin Zand begon op te spelen waardoor hij voortijdig gewisseld moest worden. Mede doordat de vaste waarde op het midden veld van de thuisploeg nu ontbrak maakte Texel ’94 daar gretig gebruik van en zette de score na een half uur op 0-2 wat tevens de ruststand was.
Toen tijdens de rust ook nog bleek dat topscoorder Reinier Hofman van WMC wegens een blessure de tweede helft zou moeten missen was de slagkracht uit de thuisploeg verdwenen. De dichte mist werd nog dichter en belemmerde beide ploegen maar, Texel ’94 ging hier toch het beste mee om. Tijdens een blessure behandeling voor een van de spelers van Texel werd het voor iedereen duidelijk dat er eigenlijk niet te spelen was. WMC keeper Stef Kunst dook namelijk uit het niets op, rond de middencirkel, uit de steeds dikker wordende mist toen hij polshoogte kwam nemen. Toen het spel weer hervat werd kregen de Waardse voetballers nauwelijks nog kansen. De heren van Texel ’94 prikte, aan het eind van de wedstrijd, er nog wel 3. De beste kans in de 2e helft voor WMC was voor Vikaash Gopal, hij schoot de bal op de buitenkant van de paal. Man van de wedstrijd was scheidsrechter Bijvoet die dankzij het weer een moeilijke maar prima wedstrijd floot. Op de Vork was de eindstand 0-5.
Volgend weekend speelt het door MTI gesponsorde WMC thuis, de inhaalwedstrijd tegen Zeevogels. Aftrap op sportpark De Vork is om 14.00 uur.
Terug


